Internetu įsigytos prekės grąžinimas

Pirkėjo pageidavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiška preke arba grąžinti sumokėtus pinigus gali būti tenkinamas tik prekėms, nepatenkančioms į Europos Komisijos Reglamento (ES) Nr.1006/2011 kombinuotosios nomenklatūros XVI skyriaus „Mašinos ir mechaniniai įrenginiai; elektros įranga; jų dalys; garso įrašymo ir atkūrimo aparatai, televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai, šių gaminių dalys ir reikmenys“ aprašą. Grąžinimas ar keitimas išskirtinai galimas distancinio valdymo pultams, TV/radijo antenoms ar kitiems radioelektronikos gaminiams, kurių parinkimą atliko pardavėjas, tuo pačiu užtikrindamas, kad gaminys tenkins pirkėjo poreikius. Kitais atvejais (įsigyta prekė nepatiko, sugedo, apsiriko pats pirkėjas) pirkėjo reikalavimas negali būti tenkinamas. Sugedusios prekės gali būti priimamos tik garantiniam remontui pagal garantinio aptarnavimo tvarką.

 1. Pageidavimas grąžinti prekes gali būti pateiktas per 14 (keturiolika) dienų skaičiuojant nuo prekės pristatymo datos pirkėjo nurodytu adresu.

 2. Prekės nekeičiamos ir atgal nepriimamos, jei:

 1. pirkėjas nepateikia užpildytos prekės grąžinimo formos;

 2. prekė iškomplektuota;

 3. nustatomi grubūs pakuotės pažeidimai. Prekės pakuotės pažeidimai, kurie buvo būtini, norint apžiūrėti prekę, nėra laikomi grubiu pakuotės pažeidimu;

 4. yra akivaizdūs prekės eksploatavimo požymiai;

 5. praėjo daugiau nei 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo datos;

 1. Internetu pirktų prekių grąžinimas galimas tik susiderinus su prekių Garantinio aptarnavimo skyriumi, atsiunčiant el.adresu informacija@garsoimpulsas.lt užpildytą žemiau pateiktą prekės grąžinimo aktą.

 2. Gavęs patvirtinimą apie prekės grąžinimo galimybę, pirkėjas organizuoja prekės išsiuntimą.

 3. Prekės persiuntimas atliekamas pirkėjo sąskaita.

 4. Pirkėjas užpildytą ir pasirašytą prekės grąžinimo aktą supakuoja kartu su preke ir per siuntų kurjerį išsiunčia adresu: UAB „Garso impulsas“ , Laisvės g. 2A, Plungė, LT-90163

 5. Prekė išsiunčiama pilnos komplektacijos, su originaliu įpakavimu ir geros prekinės išvaizdos.

 6. Garantinio aptarnavimo skyriuje patikrinama prekės komplektacija, prekinė išvaizda, funkcionalumas.

 7. Neturint pretenzijų, pinigai už grąžinamą prekę bus pervesti į nurodytą sąskaitą per 5 (penkias) dienas nuo prekės gavimo datos.

Grąžinimo aktą atsisiųsti galite čia: Prekių gražinimo aktas