Apie mus

1992 metais balandžio 1 dieną įkurta Juozo Jakšto individuali įmonė „Impulsas“. Įmonė remontavo garso – vaizdo aparatūrą. Joje dirbo 7 darbuotojai.

Nuo 2000 metų, įmonė remonto srityje praplėtė veiklą ir gavusi reikiamus sertifikatus pradėjo atlikinėti garantinį ir po garantinį naujos aparatūros remontą. Tai buvo didelė investicija į ateitį, kadangi buvo gaunama naujausia technika ir susiduriama su sudėtingais gedimais. Žinių trūkumą padėjo kompensuoti didžiųjų gamintojų atstovai, suteikdami teorinės ir praktinės informacijos.

2002 metų kovo 25 dieną, individuali įmonė buvo reorganizuota į uždarąją akcinę bendrovę „Garso impulsas“. Čia sekė visai kitas įmonės egzistavimo laikotarpis, buvo pereita iš paslaugų sferos į prekybos. Tuo metu pagrinde buvo vykdoma smulki prekyba elektroninėmis prekėmis, televizorių priedais, buitinės technikos dalimis ir pradėta pradžia su garso aparatūra skirta automobiliams.

Nuo 2004 metų pradėjome plėsti garso aparatūros prekių asortimentą, pasirašydami naujas sutartis su naujais partneriais, kurie padėjo praplėsti prekių katalogus.

Nepamiršta ir paslaugų sritis, pas mus užsukę galite atnaujinti savo navigacinę sistemą, perinstaliuoti kompiuterį, perkant automagnetolą ją galime pajungti. Turėdami techninių žinių pritaikome įvairius maitinimo šaltinius įvairiems prietaisams. Esant būtinybei galime pagaminti įvairių laidų, prilituoti antgalius, padaryti įvairias įvestis ir išvestis.

Plati automagnetolų atkodavimo sritis, galime atkoduoti beveik visų modelių automagnetolas, pririšame prie automobilio kėbulo pagal VIN, atblokuojame po neteisingo kodo įvedimo.

Nuo 2012 metų susiradome naujų partnerių ir tiekėjų iš užsienio šalių , tad savo klientams galime pasiulyti daug naujovių ir prekių patraukliomis kainomis. Praplėtėme garso apartūros prekių asortimentą, koncertinių garso kolonėlių, buitinių garso sistemų, ypač populiarios nešiojamos garso sistemos su akumuliatoriais.

2017 meų liepos 31 dieną atidarėme naujai pristatytą 43 kv. m. ekspozijos skyrių skirtą vien įgarsinimo ir apšvietimo sistemoms. Čia išsirinkti gali ir mėgėjai ir profesionalai. Taip pat teikiame komercinius pasiūlymus įvairioms bendruomenėms, mokykloms, darželiams.

Turime pasirašę sutartis su lizingo bendrovėmis , tad klientai prekes gali įsigyti išsimokėtinai per „Moki lizingas“ ir „SB lizingas“

Mūsų tikslas – PADĖTI JUMS